sprzedaż • mieszkanie


opolskie • Strzelce Opolskie


339 000 PLN
78 920 €
68 313 £
87 009 $
  • 90
3 767 zł
877 €
759 £
967 $
za m²

4 pokoje • 1 łazienka • rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


Prezentujemy mieszkanie ulokowane w centrum Strzelec Opolskich- mieszczące się na trzecim, ostatnim piętrze kamienicy o powierzchni 91m2.
Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni i łazienki. Jest niezwykle przestronne i ustawne. Najmniejszy z pokoi został zaadaptowany na garderobę - królestwo każdej Pani domu. Jest ona dostępna bezpośrednio z przedpokoju, posiada okno i może równie dobrze stanowić pokój, czy gabinet..
Mieszkanie funkcjonalne bo do każdego z pokoi wchodzimy z przestronnego, wygodnego przedpokoju. Pozostałe pokoje to urocza sypialnia z charakterystycznymi dla poddasza skosami, co ma swój klimat i urok. Salon to przeszło 23 metrowy pokój w kwadracie, z dużym oknem na środku. A stąd widok na zieleń drzew i panorama miasta z wieżą kościoła na pierwszym planie. Dodatkowo kolejny niezależny pokój dla dziecka, gościnny..jak kto woli..

Do ogrzewania mieszkania służy ekonomiczny, 2 letni dwufunkcyjny piec gazowy. Budynek w tym roku przeszedł gruntowny remont dachu, z dociepleniem wykuszy w których znajduje się mieszkanie. Jest to jedyne mieszkanie na tym piętrze, naprzeciw znajduje się przestrzeń strychu, który sprawdza się idealnie jako suszarnia i miejsce do przechowywania rzeczy. Do mieszkania przynależy również piwnica.

Opłaty miesięczne przy dwóch osobach to ok. 450zł (fundusz bieżący + fundusz remontowy). Budynek należy do wspólnoty mieszkaniowej.

W najbliższym otoczeniu znajduje się ogródek Jordanowski (plac zabaw dla dzieci), prywatny żłobek, apteka, starostwo powiatowe. Miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem.

Zapraszamy do wizyty na miejscu i do zapoznania się z tą ofertą.

Umeblowanie i wyposażenie mieszkania- jest kwestią do omówienia z właścicielami.

Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji - w tym bezpłatne porady eksperta ds. finansów i kredytowanie zakupu nieruchomości oraz ochronę ubezpieczeniową nieruchomości.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY:

Kamila Wójcik
kom. 606 268 325
e-mail:
www.tibinieruchomosci.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonywanie umowy pośrednictwa Kamila Wójcik nr licencji 18845


NOTA PRAWNA
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli i nie są ofertą w rozumieniu prawa ( art. 66 i następne KC.) Mają one wyłącznie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację. Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową.

Wszystkie zdjęcia przedstawiają oferowaną nieruchomość. Zdjęcia są własnością Tibi Nieruchomości nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie. Nie wyrażamy również zgody na kopiowanie opisu przedmiotu. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, spros.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Kamila Wójcik (licencja nr: 18845)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
  • powierzchnia: 90 m2
  • piętro: 3 piętro
  • liczba pięter w budynku: 3 piętrowy
  • liczba pokoi: 4 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek