mieszkanie na sprzedaż w dobrej okolicy

sprzedaż • mieszkanie


opolskie • Strzelce Opolskie


329 000 PLN
75 899 €
66 173 £
85 720 $
  • 81
4 062 zł
937 €
817 £
1 058 $
za m²

4 pokoje • 1 łazienka • rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA NA MNIEJSZE!

Prezentujemy duże, 4 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piastów Śląskich zlokalizowane na wysokim parterze w bloku. Mieszkanie w stanie deweloperskim.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,12m2 plus 7m2 loggia.
Mieszkanie przeszło gruntowną przebudowę wraz z wymianą wszystkich instalacji - elektrycznej, gazowej i wodno - kanalizacyjnej. Ściany we wszystkich pomieszczeniach wyrównane i wygładzone, podłogi lane na nowo, poziomowane.
Mieszkanie po wyburzeniu i przestawieniu ścianek zyskało na przestronności, a wnętrza otworzyły się tworząc przestrzeń jak w nowoprojektowanych domkach jednorodzinnych.
Do mieszkania wprowadza nas przedpokój, w którym przewidziano miejsce na garderobę, a wyburzenie ścianek z nadprożami do kuchni otworzyło tę część mieszkania i wygospodarowało miejsce na mega fajną kuchnię z jadalnią. Dodatkowo właśnie z tego miejsca wyjście na loggię - o jej atutach nie trzeba wspominać.. Dalej znajdziemy salon - duży, przeszło 20 metrowy, z oknem na środku, możliwy do zaaranżowania w dowolny sposób. A oprócz tego 3 niezależne sypialnie oraz łazienka i toaleta osobno.
Takie mieszkanie zaspokoi potrzeby dużej rodziny, ale także mniejszej i wymagającej - można zorganizować tutaj pokój gościnny, może gabinet, jeśli ktoś pracuje w domu..

Mieszkanie przy dzisiejszych cenach mieszkań z rynku wtórnego kalkuluje się identycznie jak zakup 3 pokojowego mieszkania w stanie do remontu.
Istnieje możliwość kupienia mieszkania wykończonego pod klucz - kwestia ustaleń z właścicielem.
Świetna lokalizacja, parking pod blokiem, w pobliżu szkoła, przedszkola, place zabaw, kościół, punkty usługowo handlowe, markety.

Zapraszamy do prezentacji nieruchomości na miejscu.


Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji - w tym bezpłatne porady eksperta ds. finansów i kredytowanie zakupu nieruchomości oraz ochronę ubezpieczeniową nieruchomości.
KONTAKT W SPRAWIE OFERTY:

Kamila Wójcik
kom. 606 268 325
e-mail:
www.tibinieruchomosci.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonywanie umowy pośrednictwa Kamila Wójcik nr licencji 18845

NOTA PRAWNA
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli i nie są ofertą w rozumieniu prawa ( art. 66 i następne KC.) Mają one wyłącznie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację. Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową.

Wszystkie zdjęcia przedstawiają oferowaną nieruchomość. Zdjęcia są własnością Tibi Nieruchomości nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie. Nie wyrażamy również zgody na kopiowanie opisu przedmiotu. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, spros.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Kamila Wójcik (licencja nr: 18845)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
  • powierzchnia: 81 m2
  • piętro: parter
  • liczba pięter w budynku: 4 piętrowy
  • liczba pokoi: 4 pokoje
  • liczba łazienek: 1 łazienka

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek