Lokal usługowy sprzedam 1054 metry kwadratowe

sprzedaż • lokal komercyjny • magazyn


opolskie • Strzelce Opolskie


2 300 000 PLN
537 559 €
464 827 £
604 754 $
  • 1 054
2 182 zł
510 €
441 £
574 $
za m²

rynek wtórny • Rok budowy: 1980

Dodaj do schowka    Kontakt


Oferujemy Państwu budynek biurowo - warsztatowy o powierzchni 1054,19 m2 przy ul. Zakładowej , w sąsiedztwie stacji diagnostycznej i zakładów produkcyjnych.

Budynek datowany na lata 80, ale w 2015 roku przeszedł kapitalny remont wraz z dociepleniem oraz gruntowną modernizacją wnętrz.
Budynek składa się z dwóch kondygnacji, z czego piętro to powierzchnie biurowe 506,77m2 oraz wolne przestrzenie do zaadoptowania dla własnych potrzeb, natomiast parter to - na powierzchni 547,42m2 - warsztat samochodowy z zapleczem socjalno - magazynowym. Wjazd na hale warsztatowe z sześcioma automatycznymi bramami przemysłowymi segmentowymi.

Podłogi i posadzki na parterze wyłożone lastryko. W budynku zastosowano ogrzewanie gazowe, instalacje wszystkie nowe, gazowa w całości w miedzi. Lokale wewnątrz posiadają wentylację grawitacyjną i oświetlenie - świetlówki. Każda z kondygnacji posiada podliczniki na gaz, wodę i energię elektryczną (siła).
W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego lokal przeznaczony do wynajęcia znajduje się na terenie oznaczonym na rysunku planu symbolem P/S/Ur, a przeznaczony jest pod przemysł, składy i usługi rzemiosła.


Budynek posiada doskonałą lokalizację - ulica Zakładowa w Strzelcach Opolskich skupia w jednym miejscu największe firmy, fabryki, zakłady produkcyjne i hale magazynowe oraz centra logistyczne firm transportowych. Siłami prywatnych inwestorów teren na obrzeżach miasta coraz mocniej tętni życiem: trwa produkcja, handel, transport a przede wszystkim - powstają nowe miejsca pracy.

Na Zakładowej funkcjonują m.in.: TAG Transport, Inuotech, Lemex, Swo Polska Sp. z o.o., Transannaberg, Transkom Bis, Grupa Wiesiollek, Agroserwis.

Atutem tej lokalizacji jest również doskonała komunikacja: Przez Strzelce Opolskie przebiega międzynarodowa trasa 94 prowadząca od Zgorzelca przez Wrocław i Opole w kierunku na Bytom, Katowice, do wschodniej granicy Polski. Obok granic gminy przebiega autostrada A-4.W tej samej linii, w odległości po ok. 130 km od miasta, znajdują się aglomeracje Wrocławia i Krakowa. Oś ta nazywana jest Pasmem Przyspieszonego Rozwoju (PPR). Pasmo to jest jedną z dwóch kluczowych dla gminy relacji przestrzennych. Druga z nich, to położenie we wschodniej części województwa opolskiego. Pojęcie Pasma Przyspieszonego Rozwoju występuje w dokumencie rządowym „Koncepcja Polityki Przestrzennego Zagospodarowania Kraju” i obejmuje, według tego dokumentu, obszar od Wrocławia aż do Rzeszowa, który połączony jest Transeuropejskim Korytarzem Transportowym - Berlin-Kijów. Korytarz ten tworzy zmodernizowana linia kolejowa oraz autostrada A4.

Nie bez znaczenia w tym kontekście pozostaje fakt utworzenia na terenie Strzelec Opolskich- gliwickiej podstrefy Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Pozwala to na uzasadnione przypuszczenie, że region ma ogromne perspektywy rozwoju.

Serdecznie zapraszamy do prezentacji nieruchomości.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA BUDYNKU


KONTAKT W SPRAWIE OFERTY:

Kamila Wójcik
kom. 606 268 325
e-mail:
www.tibinieruchomosci.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonywanie umowy pośrednictwa Kamila Wójcik nr licencji 18845


Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji - w tym bezpłatne doradztwo i kredytowanie zakupu nieruchomości oraz ochronę ubezpieczeniową nieruchomości.

NOTA PRAWNA
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli i nie są ofertą w rozumieniu prawa ( art. 66 i następne KC.) Mają one wyłącznie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację. Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową.
Wszystkie zdjęcia przedstawiają oferowaną nieruchomość. Zdjęcia są własnością Tibi Nieruchomości nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie. Nie wyrażamy również zgody na kopiowanie opisu przedmiotu. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, spros.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Kamila Wójcik (licencja nr: 18845)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
  • powierzchnia: 1054 m2
  • piętro: parter
  • rok budowy: 1980

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek