Strzelce Opolskie, sprzedam 7 pokojowy dom

sprzedaż • dom • bliźniak


opolskie • Strzelce Opolskie


580 000 PLN
135 558 €
117 217 £
152 503 $
  • 200
2 900 zł
678 €
586 £
763 $
za m²

7 pokoi • 3 łazienki • rynek wtórny

Dodaj do schowka    Kontakt


Prezentujemy Państwu duży ok. 200m dom jednorodzinny w cichej i spokojnej okolicy Strzelec Opolskich.

Dom zlokalizowany jest na ponad 3 arowej działce, a jego niewątpliwym atutem jest układ pomieszczeń proponujący w ramach jednej nieruchomości - trzy niezależne mieszkania. Każde z nich posiada odrębne wejście wprost ze wspólnej klatki schodowej. Dwa z tych mieszkań mają powierzchnię ok. 80m, a jedno zlokalizowane na półpiętrze to całkiem spora, 30 metrowa kawalerka z dużym balkonem.

Budynek został wybudowany w latach 70-tych, a w 2006 roku przeszedł generalną modernizację. W ramach niej wymieniono wszystkie instalacje, ocieplono i pokryto dach papą termozgrzewalną, zrobiono nową elewację zewnętrzną z ociepleniem, wymienione zostały również okna na PCV (częściowo z roletami zewnętrznymi), balkony natomiast ozdobiono kutymi balustradami. Budynek na chwilę obecną jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga wkładu finansowego. Wnętrza natomiast w części wygładzono lub pokryto tapetami, mozaikami a podłogi wyłożono panelami. Wnętrza odświeżono i zorganizowano w nich nowe łazienki. Klatka schodowa w granicie. Ogrzewanie i ciepła woda z nowego pieca CO.

Dom składa się z piwnicy, która znajduje się pod całością budynku. Z przyziemia, które stanowią strefę roboczą, gdyż znajdują się tam kotłownia, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż z dwoma miejscami postojowymi. W ramach parteru w nieruchomości znajduje się jedno z 80 metrowych mieszkań, które posiada 3 pokoje, kuchnię ze spiżarnią, łazienkę z oknem oraz wygodną komunikację na kolejne kondygnacje. Półpiętro stanowi spora kawalerka z dużym pokojem i aneksem kuchennym oraz toaletą. Na piętrze zaś znajduje się kolejne z mieszkań, w którym są oprócz rodzinnego, otwartego salonu - 2 niezależne pokoje, kuchnia z pomieszczeniem na zapasy oraz łazienka z dużą wanną i oknem od strony parku. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie i decyzją sprzedającego pozostają w nim: kuchnia w zabudowie, sypialnia z dużym łóżkiem i szafą przesuwną oraz zabudowa w pokoju dziennym.

Aby spokojnie spędzać czas wokół domu ciesząc się spokojem i bliskością parku - nieruchomość posiada niewielki, ale ładnie zagospodarowany ogródek, z wypielęgnowanym trawniczkiem, nasadzeniami, huśtawką ogrodową oraz miejscem na grilla z drewnianą altanką.

Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, praktycznie w centrum Strzelec Opolskich. W bliskim sąsiedztwie parku miejskiego i osiedla, na którym znajdują się przedszkole, szkoła, sklepy. Polecamy go osobom, które chciałyby mieszkać we własnym domu, odpocząć po pracy z filiżanką herbaty na huśtawce, przy akompaniamencie śpiewu ptaków i szumu drzew, ale wciąż być w mieście.. niemalże w jego centrum.

To również doskonała propozycja dla dużych rodzin, gdzie rodzice z młodszym pokoleniem mogą mieszkać niezależnie i wygodnie, ale wciąż obok siebie.
Taka nieruchomość to również dobra inwestycja, jeśli ktoś chciałby wynajmować niezależnie każde z mieszkań. Trzy mieszkania w jednym miejscu i mnóstwo pokoi do zakwaterowania osób.

Zapraszam do prezentacji nieruchomości.KONTAKT W SPRAWIE OFERTY:

Kamila Wójcik
kom. 606 268 325
e-mail:
www.tibinieruchomosci.pl
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonywanie umowy pośrednictwa Kamila Wójcik nr licencji 18845

Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji - w tym bezpłatne doradztwo i kredytowanie zakupu nieruchomości oraz ochronę ubezpieczeniową nieruchomości.

NOTA PRAWNA
Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń właścicieli i nie są ofertą w rozumieniu prawa (art. 66 i następne KC.) Mają one wyłącznie charakter informacyjny - zalecamy ich osobistą weryfikację. Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową.

Wszystkie zdjęcia przedstawiają oferowaną nieruchomość. Zdjęcia są własnością Tibi Nieruchomości nie wyrażamy zgody na ich kopiowanie i rozpowszechnianie. Nie wyrażamy również zgody na kopiowanie opisu przedmiotu. Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, spros.: Dz.U. 94 Nr 43 poz. 170.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Kamila Wójcik (licencja nr: 18845)


Oferta wysłana z systemu BCK Galactica Mieszko.my
  • powierzchnia: 200 m2
  • powierzchnia działki: 324 m2
  • liczba pięter w budynku: 3 piętrowy
  • liczba pokoi: 7 pokoi
  • liczba łazienek: 3 łazienki
  • ogrodzenie: ogrodzona
  • dojazd: utwardzony
  • parking: garaż wolnostojący

Dane kontaktowe

Zapytaj o ofertę    •    Podziel się    •    Dodaj do schowka    •    Zobacz schowek